Poznaj moc natury

Jesteśmy pasjonatami konopi włóknistych z wieloletnim doświadczeniem. Nasze ekstrakty i oleje Canamo to produkty najwyższej jakości. Konopie do produkcji olejków są uprawiane w czystym ekologicznie rejonie Chorwacji. Według naszej filozofii jakość produktu zaczyna się już na polu. Przed wysiewem nasion, badamy glebę, a następnie rośliny na każdym etapie wzrostu. Dzięki temu dokładnie wiemy, kiedy zacząć zbiór. Pozwala nam to uzyskać jak najwyższe poziomy kannabinoidów. Przez wiele lat doświadczeń, wyselekcjonowaliśmy odmiany konopi włóknistych o najwyższej zawartości poszukiwanych składników. Każda partia produkcyjna jest poddawana starannej kontroli laboratoryjnej. Dzięki temu możemy zapewnić Państwu powtarzalność produktów i zagwarantować odpowiednią zawartość kannabinoidów.

Proces produkcji

Dbamy, aby produkty Canamo były najwyższej jakości. Z tego powodu nasze pola znajdują się w Chorwacji. Położenie geograficzne oraz teren nieskażony przemysłem stwarzają wspaniałe warunki do uprawy. Duża ilość godzin słonecznych sprzyja zwiększonej produkcji przez rośliny prozdrowotnych substancji. Najważniejszymi z nich są kannabinoidy, flawonoidy i terpeny. Konopie zbieramy ręcznie i suszymy w specjalnie do tego przeznaczonych suszarniach, przeciwdziałając w ten sposób powstawaniu alfatoksyn.
Odpowiednio wysuszone konopie trafiają bezpośrednio do największego w Europie Zakładu Ekstrakcji Nadkrytycznej. W ten sposób, przy użyciu dwutlenku węgla w stanie nadkrytycznym uzyskujemy produkt najwyższej jakości.

Wykorzystując ogromną wiedzę i doświadczenie naszego zespołu, opracowaliśmy unikatową technologię, która pozwala na wydzielanie poszczególnych kannabionidów oraz produkcję ekstraktów o szerokim spektrum. Wykonujemy również produkty na specjalne zamówienie.

 

Przestrzegamy wielu zasad, aby nasze produkty były wyjątkowe:

  •     Przed wysiewem badamy jakość gleby oraz wykluczamy szkodliwe substancje
  •     Sprawdzamy zawartość kannabinoidów na każdym etapie wzrostu roślin, w szczególności przed zbiorem,   aby uchwycić właściwy moment
  •     Zbieramy ręcznie kwiatostany
  •     Bezpośrednio po zbiorze suszymy kwiatostany do 9% wilgotności
  •     Ekstrakcja nadkrytycznym dwutlenkiem węgla CO2
  •     Oczyszczanie i destylacja molekularna
  •     Chromatografia cieczowa Flash CO2
  •     Na każdym etapie analizy chemiczne i mikrobiologiczne
  •     Z tak przygotowanej bazy produkujemy oleje i pasty o wysokim spektrum zawartości kannabinoidów

Zostań naszym partnerem

Jesteś zainteresowany? Wyślij do nas wiadomość przez "formularz kontaktowy"